• banner.png

Новини

  • Вітаємо на REPORTAL!

    Ми зламали стереотип про те, що звітність - це сухі масиви даних, робота з якими є нудною та потребує великої кількості часу та зусиль.  Натискайте START!

    Детальніше

Акції

  • Місяць у подарунок!

    Цього літа ми перетворимося на чарівників та подаруємо вам... повний місяць!

    Детальніше

З таким гаслом ми підвели підсумки чергової ініціативи власної соціальної місії "З добрим ділом до кожного серця!".

 

Завзятий блиск в очах співробітників та однодумців FESKO свідчить про те, що нашу місію виконано.

Нагадаємо, що шосте квітня було оголошено суботником, під час якого колектив FESKO залучився до робіт у міському сквері на вулиці Макарівській, що у Києві.

За декілька годин ми встигли висадити 21 кущ жасмину10 дерев катальпа, зробили альпійську гірку та прибрали сквер від сміття і старого листя. Не залишився без уваги і дитячий майданчик у серці скверу - в ньому ми були раді також навести лад.

 

 

Слід відзначити вагомі внески до соціальної ініціативи FESKO не лише кожного члена нашої команди, а і співробітників КП УЗН Шевченківського району, які сприяли організації та проведенню заходу.

 

Окрему подяку за допомогу та активну участь в суботнику ми висловлюємо головному агроному Алексійчук Ю.А. та майстру дільниці Овсійчук П.С. Ми вдячні, в тому числі, за наданий інвентар для прибирання та вивіз зібраного сміття. 

 

 

А щодо самого суботнику, то його атмосфера була неймовірною: сповненою завзяттям, веселими жартами та живими емоціями.

 

 

Протягом заходу ми щоразу звертали увагу на посмішки та погляди підтримки перехожих.

Щиро сподіваємося, що наша суботня активність активізувала у їхній свідомості гідні думки щодо власного впливу на позитивні зміни у навколишньому середовищі. 

 

 

Колективна праця завжди згуртовує, наповнює новими емоціями, енергією, спрямовує на нові ініціативи. 

 

 

Після плідної праці ми вирушили до Осокорків, де на нас чекала альтанка з казковим краєвидом на озеро Небреж. Фірмові смаколики та барбекю стали гарною кульмінацією трудового дня. По завершенню заходу ми традиційно ретельно прибрали після себе територію. 

 

 

Кущі та дерева висаджено, територію скверу прибрано. І ми цим пишаємось! Але ця ініціатива - лише черговий вагомий крок в реалізації місії «З добрим ділом до кожного серця!», спрямований на покращення стану навколишнього середовища.

 

Проте, якою б вагомою не була кожна наступна ініціатива, наше головне завдання - не просто ініціатива та подальші дії. Ми маємо власним прикладом сприяти формуванню культури захисту навколишнього середовища.

 

. Internetagentur -->