• banner.png

Новини

  • Вітаємо на REPORTAL!

    Ми зламали стереотип про те, що звітність - це сухі масиви даних, робота з якими є нудною та потребує великої кількості часу та зусиль.  Натискайте START!

    Детальніше

Акції

  • [ Акцію завершено ]

    Цього літа ми перетворимося на чарівників та подаруємо вам... повний місяць!

    Детальніше

Ми раді поділитися надважливою новиною: FESKO merchandising вступила до EBA - "Європейської Бізнес Асоціації".

 

Ми йшли до цього рішення кілька років. Адже для того, щоб бути членом Асоціації, недостатньо просто амбіцій та факту вступу. Ми мали відчути в собі готовність та сили змінювати згідно європейських стандартів бізнес, в якому ми працюємо.   

Зокрема, такими стандартами є: прозорість, чесність відносин усіх учасників ринку, законність бізнес-процесів, турбота про персонал та партнерів.

 

Наша мета - це цивілізований ринок сумісного мерчендайзингу 

Одним із перших кроків має стати формування єдиних правил гри для всіх учасників ринку: таких, які будуть базуватися на законності взаємовідносин між работодавцем та співробітником, дотриманні чинного податкового законодавства.

 

За сприяння ЕВА та спільно із іншими учасниками ринку - FMCG компаніями та торговельними мережами - ми маємо вирішувати актуальні питання щодо формування культури роботи у сумісному мерчендайзингу. 

 

Будувати бізнес-процеси, регламентувати взаємовідносини, інформувати про вплив сумісного мерчендайзингу на ефективність бізнесу та розвиток українського ринка в цілому.

 

Засновувати взаємовідносини із Клієнтами та торговельними мережами на принципах відповідальності за якість та результативність послуг, чесної конкуренції, нетерпимості до корупції.

 

Важливе питання, яке ми маємо вирішити - це затвердити з учасниками ринку систему взаємовідносин із мерчендайзерами у торговельних точках. Такі відносини повинні мати чіткий регламент та базуватися на принципах поваги та взаємодопомоги.

Це дозволить позиціонувати професію мерчендайзера як таку, що надає стабільний прибуток і соціальні гарантії, є сучасною та затребуваною на ринку.   

 

Заздалегідь дякуємо за участь у цих ініціативах кожному із сьогоднішніх та майбутніх партнерів FESKO merchandising та персоналу Компанії.

 

Змінюємось та змінюємо на краще. 

Все в наших руках!

 

. Internetagentur -->