• banner.png

Новости

  • Добро пожаловать на REPORTAL - новое измерение отчетности!

    Мы сломали стереотип о том, что отчетность - это сухие массивы данных, работа с которыми требует времени и усидчивости.  >> START - и наслаждайтесь работой на Портале!

    Подробнее

Акции

  • [ Акция завершена ]

    В эти летние месяцы мы станем покорителями космоса и подарим вам... полный месяц!

    Подробнее

Новости и обзоры о работе FESKO merchandising.

Актуальная информация о событиях, проектах, Клиентах и сотрудниках Компании.

 

 

Мандрівниця: Марина Маринчук, 

керівник відділу персоналу

 

"Ці мальовничі місця так і ваблять своїм колоритом, аутентичністю та гостинністю. Легко дихати, повітря неймовірне, люди дуже привітні, чемні!" - емоційно ділиться із нами Марина. 

 

 

Мальовничі схили Карпатських гір, стрімкі гірські річки, високі перевали, прозорі та чисті високогірні озера, що ховаються від людських очей... Цими багатствами Закарпаття можна насолоджуватися нескінченно.  

Тож рушаймо милуватися краєвидами Закарпаття!

 

 

"Мукачево поєднує у собі стародавню таємничість та багатокультурність.

Це невелике місто береже архітектурну спадщину Австро-Угорщини, традиційність та унікальність. Міська ратуша із 100-літнім годинником, білий князівський палац, каплиця XIV сторіччя та гордість міста - Мукачевський замок Паланок XIV-XVIII століть. 

Замок стоїть на Замковій горі та містить багато залів із історичною експозицією.

 

 

Повернутися на Закарпаття варто, я мінімум, для того, щоб знову спробувати всю палітру традиційної домашньої кухні.

В ній змішалися кухні багатьох народів світу, які століттями жили та продовжують жити тут. Отож, я рекомендую вам планувати окрему кулінарну подорож Закарпаттям.

Проте є тут місце і традиційним європейським стравам та вишуканим десертам, поласувати якими не відмовиться жодна дівчина. 

 

 

Якщо завітаєте в Ужгород, не відмовляйте собі хоча би в оглядовій екскурсії давнім містом.

Тут все дихає давниною. Мандруючи бруківкою вулиць, час від часу вважається, що ти переміщуєшся у часі на декілька століть у минуле.

Ужгород славиться своїми унікальними історичними пам'ятниками та архітектурними ансамблями. А особливу принадність і ніжність йому надають квітучі сакури та магнолії!

 

Обов'язково пройдіться алеями та коридорами Ужгородського замку, який, як і притаманно кожному середньовічному замку, має свої таємниці та легенди. 

 

 

Європейському місту - світові тренди. Мене приємно вразила чистота міста. В тому числі те, як тут сортують сміття.

Будучи однією із історичних перлин України, місто виглядає чисто, охайно, та просто мотивує на нескінченні подорожі затишними вулицями та закутками.

 

 

 

Чи відвідаю я Закарпаття знову? Звичано, так! Адже цей край переповнений чудовими місцями, природними та архітектерними пам'ятками.

І я впевнена у тому, що подорожувати Закарпаттям можна нескінченно!"

. Internetagentur -->