• banner.png

Новости

  • Добро пожаловать на REPORTAL - новое измерение отчетности!

    Мы сломали стереотип о том, что отчетность - это сухие массивы данных, работа с которыми требует времени и усидчивости.  >> START - и наслаждайтесь работой на Портале!

    Подробнее

Акции

  • [ Акция завершена ]

    В эти летние месяцы мы станем покорителями космоса и подарим вам... полный месяц!

    Подробнее

Новости и обзоры о работе FESKO merchandising.

Актуальная информация о событиях, проектах, Клиентах и сотрудниках Компании.

 

 

На питання «Хто крутіший - бордер або лижник?» Олександр без коливань відповів: «Звичайно, бордер!»

 

Так розпочалося наше інтерв’ю з Олександром Зарубенко, молодшим менеджером по роботі з клієнтами.

  

Цей харизматичний чоловік приєднався до нашого колективу майже, як півроку тому, та відразу підкорив усіх колег своєю відкритістю, активною життєвою позицією та легкістю у спілкуванні.

 

Олександр - молодий батько двох чудових хлопців близнят та чуйний сім’янин. На честь своїх дітей він навіть зробив собі іменні татуювання в українському стилі.

Окрім роботи та родини, Олександр із задоволенням наповнює своє життя активними видами спорту та відпочинку, що у наш час - доволі непросте поєднання.

 

 

FESKO: З чого розпочався твій шлях до підкорювання снігових вершин?

 

Олександр: Активність має бути не тільки влітку, але й взимку, чи не так? Тож, більше десяти років тому ми з друзями поїхали на зимовий відпочинок. Там я спробував борд... і все, затягло!

 

FESKO: Де ти вже випробовуєш свій борд на міцність?

 

Олександр: Загалом, це - Буковель, Вишгора та Протасів Яр у Києві, а також неймовірна Грузія, Гудаурі. У майбутньому планую до Австрії – це зовсім інший рівень. І, звичайно, прагну розширювати територіальність Польщею, Болгарією.

 

FESKO: Спираючись на свій досвід, де б ти рекомендував кататись? Та, взагалі, порекомендував би?

 

Олександр: Звичайно, зимовий відпочінок спрямований на особливу цільову аудиторію. І кататись, або ні - справа цілком особиста. Проте, на мій погляд, спробувати хоч раз повинен кожен!

У Буковелі свої принади: розкішні ялинки, перевали та стрімкі річки. Вишгора та Протасів яр – це чудова можливість для мешканців мегаполісу не втрачати форму та відпочивати на уїкенд. А Грузія – це щось дивовижне та неймовірне! Круті траси, душевні люди, смачна їжа, вино та гори, гори, безмежні гори! Там є можливість відчути себе вільним, з’їхати з траси та мчати по пухлому снігові на швидкості, немов «ніж по маслу»... фантастичні емоції!

 

 

FESKO: А що до літнього відпочинку?...

Олександр: Влітку все доволі просто: велоспорт та відпочинок із палатками. Обожнюю мандрувати з друзями! На мій погляд, найголовніше – це компанія, з якою ти відпочиваєш та знаходишся на одній хвилі. Саме це і дає заряд та відчуття наповненості!»

. Internetagentur -->