• banner.png

Новости

  • Добро пожаловать на REPORTAL - новое измерение отчетности!

    Мы сломали стереотип о том, что отчетность - это сухие массивы данных, работа с которыми требует времени и усидчивости.  >> START - и наслаждайтесь работой на Портале!

    Подробнее

Акции

  • [ Акция завершена ]

    В эти летние месяцы мы станем покорителями космоса и подарим вам... полный месяц!

    Подробнее

Новости и обзоры о работе FESKO merchandising.

Актуальная информация о событиях, проектах, Клиентах и сотрудниках Компании.

 

 

Немов гарненька листівка, прикрасою села Віта-Поштова став новий супермаркет "Сільпо", який відкрився 16 травня на вул. Звенигородська, 200д.

Цікавий концепт дизайну був навіяний назвою села не просто так. 

Перша частина назви — бере коріння від колишньої назви місцевої річки Віта, назва якої, в свою чергу, походить від слова «вита́ти, звиватися».

Друга частина назви Поштова є символічною у зв'язку з тим, що тут у ХІХ ст. знаходилась поштова станція. Саме тому, магазин був зроблений у вигляді поштомату.

Трошки історії надає особливості події відкриття!

 

На загальній площі 900 кв. м розмістились 6 кас, 5 самокас, власна кулінарія та пекарня, фрешбари, відділ свіжихі овочі та  фруктів, гастрономія, свіже м’ясо та риба.

Нас не залишила без уваги, цікава ідея дизайну нумерації кас, вона виконана у вигляді нумерації поштових листів, біля яких гостей чекала стійка з листівками, які усі охочі мали змогу надіслати у будь-яку точку України, за підтримки Сільпо!

Дуже затишні емоції від таких приємних сюрпризів. Ми також приєднались та надіслали декілька листівок рідним.

 

Як завжди, на відкритті було багато гостей, яких зустрічали чарівні дівчата-поштарки, приємна жива музика та повітряні кульки. Велика кількість активностей, дегустацій та цікавих акційних пропозицій. Родзинкою супермаркету стала веранда на свіжому повітрі.

Отже, літній сезон відкрито! Дякуймо за приємну зустріч, а ми їдемо далі.

 

. Internetagentur -->