• banner.png

Новости

  • Добро пожаловать на REPORTAL - новое измерение отчетности!

    Мы сломали стереотип о том, что отчетность - это сухие массивы данных, работа с которыми требует времени и усидчивости.  >> START - и наслаждайтесь работой на Портале!

    Подробнее

Акции

  • [ Акция завершена ]

    В эти летние месяцы мы станем покорителями космоса и подарим вам... полный месяц!

    Подробнее

В блогах специалистов FESKO merchandising - о секретах продвижения продуктов в торговых точках, организации работы персонала и многом другом из науки и практики мерчендайзинга.

  

 

Екстраординарна особистість, вічний двигун, творча людина - це лише невелика кількість фраз, якими можна охарактеризувати нашого колегу, системного адміністратора Сергія Барчука.

Інтерв’ю з Сергієм – стало відвертим, чесним та незвичайним діалогом, який дозволив нам побачити його з зовсім іншого боку.

 

До колективу FESKO merchandising Сергій приєднався у 2016 році та став невід’ємною частиною нашої корпоративної родини. Тож, розкриємо для себе під іншим кутом знайомого та водночас загадкового колегу.

 

Володар інформаційного хаоса

Образ системного адміністратора доволі стандартний – це людина інформаційного хаоса та IT технологій, а в нашому випадку ще й викладач математики та інформатики за першою освітою та інженер комп’ютерних систем КПІ. Лише уявіть собі!

 

Чому ти обрав саме педагогічний інститут? Це був поклик душі?

– Ні, все доволі прозаїчно: там навчалось багато дівчат» (сміється). Та це не завадило мені отримати ступінь магістра по завершенню першого учбового закладу! Паралельно я розкривав свої таланти у КВК, спорті та навіть здобув золоту медаль з важкої атлетики!.

 

До яскравого образу Сергія слід додати участь у відбірковому турі Євробачення 2007 року у складі гурту «Redeyes & tears» та зйомки у серіалі «Свідок» в ролі поліцейського кінолога.

«Обидві історії з телебаченням були новим та цікавим experience для мене, який надихнув на нові ідеї у повсякденному житті».

 

Яким би одним словом ти себе охарактеризував?

- Молодець!

 

Якими є два основних принципи твого життя?

- Перший принцип - більше віддавати, ніж отримувати. Другий - важливо те, яким тебе запам’ятають.

 

Один із планів на майбутнє:

- Я планую разом з другом, в якого дитина хвора на аутизм, створити бюджетний дитячий садок для малюків з таким захворюванням. Тому що, на сьогоднішній день, середня вартість утримання у такому садочку складає від 24,000 грн. на місяць. Це є непід’ємними коштами для багатьох родин і я про це знаю особисто.

Чому це так важливо для мене? Тому, що головне – це те, що ми залишаємо після себе.

 

. Internetagentur -->